Infolinia: +48 790 033 100 | +48 22 224 67 39

Poradnia Sokoterapii i Metody Gersona

mieści się w Klinice Medyczno - Holistycznej R medica w Warszawie , ul. Nowoursynowska 52E ( Ursynów)         www.Rmedica.pl

Założycielem Poradni Sokoterapii i Metody Gersona jest prekursor Sokoterapii w Polsce dr Jacek Radwański

 

W Poradni Sokoterapii uzyskuje się porady, przepisy oraz procedury do zastosowania w warunkach domowych, jednak możliwe jest uczestnictwo w turnusach zdrowotnych, na których sokoterapia stosowana jest praktycznie.

 W Poradni  konsultacji udziela dr Radwański oraz  specjaliści z zakresu: medycyny żywienia, dietetyki, chorób przewlekłych i onkologicznych, psychodietetyki, psychoonkologii, fizjoterapii, treningu personalnego.
Odbywają się szkolenia z zakresu stosowania terapii wspomagających w chorobach: przewlekłych, onkologicznych, o podłożu metabolicznym itp.
Organizowane są Turnusy Lecznicze dr Radwańskiego wspomagające oczyszczanie organizmu profilaktycznie, po chemioterapiach, odchudzanie.
Prowadzone są wykłady, seminaria, warsztaty i kursy z zakresu żywienia w profilaktyce, chorobach przewlekłych, onkologicznych, otyłości .

Zgłoś się do newslettera http://vitajuice.pl/newsletter/add w celu informowania o powyższych wydarzeniach

Dr Radwański udziela porad w Klinice R medica oraz On-line ( Skype lub telefonicznie).  zarejestruj się    ( +48)   tel. 503 303 480   rejestracja@Rmedica.pl

 


Sokoterapia

Jest unikalną i naturalną metodą wspomagania leczenia opracowaną przez dr Radwańskiego w skład której wchodzi:

- Program detoksykacji
- Dieta regeneracyjna
- Kuracja enzymatyczna
W zależności od indywidualnych potrzeb mogą zostać zastosowane wszystkie trzy warianty lub każdy z osobna. W każdej z nich jednak kluczową rolę odgrywają świeżo wyciskane soki z warzyw, ziół i owoców.

Metoda dr Gersona
Legendarna niemal metoda leczenia ciężkich chorób w tym nowotworów opracowana przez dr Gersona w pierwszej połowie XX wieku polegająca na ortodoksyjnym protokole. Jego realizacja wymaga wiedzy, dyscypliny oraz przygotowania, czym zajmujemy się w naszej przychodni. Możliwa również jest pomoc psychologiczna dla chorych jak i ich rodzin przez doświadczonego psychoonkologa.