Mapa witryny

Wyciskarka

                                             
ikona kontaktu z biurem Vitajuice   google plus   facebook vitajuice   profil vitajuice na you tube

baner

Strona główna » Wyciskarki do soków i owoców » Wyciskarka Green Star
		
 • 4.8 / 5 5
6 głos, 4.8 średnia ocena

Dlaczego Green Star to najlepsza wyciskarka do soków na rynku?


Wyciskarka do soków

2012-02-23 19:29

Kiedy przeczytasz ten tekst, zapewne zrozumiesz dobrodziejstwa płynące z wprowadzenia do codziennej diety świeżych, specjalnie skomponowanych soków. Aby w pełni wykorzystać dary natury i rozpocząć proces leczenia i regeneracji organizmu, musisz dokonać właściwego wyboru urządzenia do wyciskania soku. Możemy wybierać spośród takich urządzeń jak elektryczne wyciskarki do soków / wyciskarka do soków , wyciskarki do owoców / wyciskarka do owoców (cytrusów), ręczne wyciskarki do soków, blendery czy sokowirówki.


Wyciskarka do soków Green StarNiestety dotychczasowa oferta naszego rynku – tzw. sokowirówki nie są w stanie sprostać temu zadaniu. Sokowirówki, umożliwiają otrzymanie soku tylko ze startych części warzyw, przez co bardzo duża ilość soku, po prostu trafia do kosza. Sok w sokowirówce wydostaje się jedynie z miejsc przecięcia włókien – im drobniej starta jest masa – tym więcej soku można otrzymać.


Niestety podczas przecięcia (kontaktu z ostrzem) tracimy wiele cennych witamin. Sokowirówka to urządzenie wytwarzające kilka tysięcy obrotów na minute, osiągnięta temperatura jest zabójcza dla enzymów które giną w temperaturze powyżej 40 st. C.


Pod tym linkiem znajdziesz szczegółowe informacje o różnicach pomiędzy sokowirówką a wyciskarką -->>


Technologia stworzona dla Twojego zdrowia


Drugą grupą urządzeń do wyciskania świeżego soku są wyciskarki do owoców i warzyw, działające na zasadzie prasy miażdżącej. Wyciskarka do soków Green Star jako jedyna obecna na rynku wyciskarka do owoców zawiera bioceramiczne walce ferromagnetyczne. Co to oznacza?

Walce wyciskarki do owoców nie uszkadzają tkanki rośliny, wyciskany sok nie ma kontaktu z żadną stalą czy metalem. Dzięki temu nie tracimy cennych, niezbędnych do rozpoczęcia procesu leczniczego enzymów, witamin i minerałów. 
 

  
       "Żelazo w kontakcie z metalem 
ulega przewartościowaniu z dwuwartościowego na trójwartościowe, którego nasz organizm nie przyswoi. "        
       

 

Wyciskarka do soków i owoców Green Star jest wolna od Bisfenolu A

 


Sok polecany dla kobiet w ciążySok z wyciskarki do owoców mogą pić dzieci i kobiety w ciążyDzięki subtelnemu polu magnetycznemu z soku wyciskanego przy użyciu wyciskarki do soku usuniemy metale ciężkie takie jak rtęć, arsen, ołów, kadm, nikiel, cynk, chrom, miedź, azotany i azotyny z tkanki łącznej rośliny.

Sok może być nieodłączny elementem diety kobiet w ciąży. 

Podczas powolnego miażdżenia, metale ciężkie łączą się z celulozą nie przenikając do soku, trafiają do pulpy czyli resztek pozostałych po wyciskaniu.

Pozyskujemy czystą esencję najzdrowszego soku !

Nawet jeśli masz nieekologiczne warzywa - to dzięki procesowi wyciskania w wyciskarka do owoców Green Star znaczna większość niekorzystnych substancji wychodzi w zgniecionej pulpie!!!


Dwustopniowy system wyciskania soku:

KROK I – pobranie produktu i powolny, kontrolowany nacisk

KROK II
– prasowanie = miażdżenie oraz uzyskanie soku - wody organicznej z wyciskanego owocu czy warzywa. Pozostałość z procesu wyciskania czyli tkana łączna, w postaci suchej pulpy wyrzucana jest na zewnątrz, wraz z celulozą połączoną z metalami ciężkimi. Otrzymujemy zdrowszy, pełen witamin sok do profilaktycznego spożycia i leczniczych terapii np. Terapii Gersona, Jensena.


Enzymy lubią wolne obroty


twin gear

Zastanawiasz się dlaczego wyciskarka do soków Green Star z 110 obrotami na minutę jest lepsza niż inne obecne na rynku sokowirówki / wyciskarki? Ilość obrotów jest kluczowa, jeżeli zależy nam na pozyskaniu enzymów z wyciskanych owoców i warzyw.

Wyciskarki do owoców i warzyw Green Star 1000/2000/3000, Green Star Elite oraz Green Power Gold nie powodują  nagrzania soku oraz natleniania, co czynią inne konkurencyjne wyciskarki czy sokowirówki, które osiągają moc nawet 1400 obr./min. Jest to prędkość zabójcza dla enzymów, które giną w temperaturze powyżej 40 st. C. Dzięki technologii wolnoobrotowej i przebadanej, optymalnej prędkości 110 obr. na minutę pozyskujemy znacznie więcej soku niż 
konkurencyjne urządzenia.

 • I co ważne sok, jest nieutleniony, co oznacza że można go przetrzymywać nawet do 48 godzin w lodówce.

Bioceramiczna budowaWyciskarka do soków Green Star to również najlepsze materiały, wykorzystane dla zapewnienia lepszej, łatwiejszej obsługi oraz najwyższej jakości wyciskanego soku. Według przeprowadzonych badań laboratoryjnych, do wyciskania soków leczniczych spożywanych przy terapii Gersona, Jensena stanowczo wykluczono stal nierdzewną, nylony, plastiki itp. Stosowanie wymienionych materiałów, grozi utratą cennych składników odżywczych takich jak żelazo, które staje się nieprzyswajalne. Sok utlenia się już w trakcie wyciskania!!

 • Tworzywo bioceramiczne z którego stworzona jest wyciskarka do owoców i warzyw Green Star, wykorzystuje energie kinetyczną obracających się walców, do wytworzenia drgań o częstotliwości drgań krystalicznie czystej wody. Dzięki temu opóźniamy proces utleniania soku, dłużej ciesząc się zdrowym, pysznym sokiem.

Nagrody, certyfikaty, wyróżnienia - potwierdzeniem najwyższej jakościWyciskarka do soków Green Star to od lat niekwestionowany zwycięzca wielu międzynarodowych nagród i wyróżnień. Otrzymane trofea są potwierdzeniem jakości, zaufania oraz innowacyjności wyciskarek do soków Green Star.   Wszystkie uzyskane nagrody można obejrzeć na stronie www.greenstar.com, natomiast poniżej prezentujemy jedne z wielu :

 • Złota Wyciskarka, Najlepsze Korzyści dla Zdrowia, Happyjuicer.com,2004
   
 • Międzynarodowa prestiżowa nagroda Stowarzyszenia Zdrowej Żywności CHFA, Kanada, 2002, 2005.
   
 • I Nagroda w Teście Wiodący Produkt Konsumenta - Niemcy 1993 , Test w zakresie budowy budowy, jakości wyników, wysokiej wydajności, reputacji w bezpośredniej konkurencji wśród wszystkich prestiżowych wyciskarek i sokowirówek na świecie,
   
 • Gold Award of Excellence Sept 2004,– Equipment ALIVE Academy of Nutrition Awards.
   
 • Gold Award of Excellence Oct 2005,– Equipment ALIVE Academy of Nutrition Awards.
   
 • Złota Nagroda Doskonałości w kategorii sprzętu w (CHFA), 2007 kanadyjskiego Health Food Association.
   
 • I miejsce, czerwiec 2003, Stiftung Warentest - (German Consumer Reports)
   
Wyciskarka Green Star otrzymała nagrodę Alive 2007Wyciskarka Green Star otrzymała nagrodę Alive 2004 Nagroda dla wyciskarki green star Najlepsza wyciskarka do soków według badania

Wydajność


Poniżej prezentujemy zawartość minerałów w soku uzyskanym przy użyciu wyciskarki do soków Green Star. Produkty użyte do wyciśnięcia soku:


Z wyciskarki możemy otrzymać świeży sok z natki piertruszki
 • pietruszka (64 g),
   
 • kapusta     (392g),
   
 • boćwina     (270g),
   
 • kiełkami słonecznika (160g)
   
 • seler  (30g).


Z powyższych produktów otrzymaliśmy 800 ml !!
Minerały w otrzymanym soku:
Minerały
otrzymane przy użyciu wyciskarki do sokówIlość minerałów  
w otrzymanym soku
 
bor 0,89
wapń 560
chrom 0,095
miedź  1,01,2017
żelazo 1,06,1958
lit 0,180
magnez 291
mangan 28,02,330
molibden  0,065
nikiel  0,077
fosfor 331
potas  2236
krzem  2,05,2013
sód  948,0
stront  1,08,2013
wanad  0,014
cynk  1,02,1992


Green Star – kilka urządzeń w jednym! 


Wyciskarka soków Green Star nie tylko uzyska wspaniały, zdrowy sok w postaci najczystszej esencji pełnej witamin, ale również przygotuje wspaniałe ekologiczne przysmaki m.in.: 

 • żywność dla dzieci,
 • desery owocowe,
 • makarony,
 • jogurty,
 • zupy,
 • koktajle,
 • dipy,
 • mochi (ciastka)
 • masło orzechowe, a wszystko przy użyciu jednej wyciskarki do soków.


Wyciskarka do owoców i warzyw Green Star doskonale radzi sobie z surowymi produktami jak orzechy, migdały, ziarna np.: orkisz, pszenica. Wystarczy raz spróbować masła z tych produktów a już nigdy nie sięgniesz po te z półek sklepowych. Gładka faktura, przepyszny smak i co najważniejsze zdrowe, pełne witamin posiłki – to wszystko z wyciskarką do owoców i warzyw Green Star.


opinie klientów Vitajuice

„ … Jestem użytkownikiem wyciskarki do owoców od 2007 roku. Kupiłam ją ze względu na chorego ojca. Jedynym ratunkiem była zmiana diety i uzupełnienia jej braków w składniki odżywcze. Już po kilku tygodniach picia enzymatycznych soków z wyciskarki do soków Green Star wyniki badań wzbudziły nadzieje na poprawę. Mija już dwa lata od włączenia tych soków do diety. Tata ( ku zaskoczeniu lekarzy) jest naprawde w dobrej kondycji. Przy okazji terapii taty cała moja rodzina nauczyła się pić soki codziennie…”

Kasia Matysiak z Gdańska klientka 2007
 
„Ponieważ miałam poważne niedobory magnezu od kilku lat musiałam go uzupełniać co jakiś czas kroplówkami. Dowiedziałam się o możliwości naturalnego uzupełnienia poprzez soki z roślin leczniczych. Wyciskarkę do soków Solo Star kupiłam na próbę, bo była najtańsza. Po 2 miesiącach picia soków lekarz nie mógł uwierzyć, że mam magnez w normie. Mija już rok, a ja jestem naprawdę w doskonałej kondycji. Kupiłam wyciskarkę córce Green Star ( jest również zachwycona) jak i wielu moich znajomych, u których również następuje regeneracja organizmu. Doskonały zakup. Polecam..”

 Zofia Stasiak z Krakowa - klientka 2008

 Soki robię od 2 lat ale sokowirówką,  a od miesiąca Green Power Gold. To jest rewelacja w smaku i zdrowotności. Miałem z żoną brak żelaza, po 1 miesiącu poziom żelaza podniósł się do górnej granicy. Ta wyciskarka do soków to maszyna zdrowia. Robię pastę z lnu, orzechów i miodu.”
 

Marian z Grodziska Wklp zakup październik 2009

Razem z mężem potrzebowaliśmy zmiany....Ciągła praca, stres i niezdrowe żywienie, pozbawiło nas radości z życia. Decyzja o zakupie wyciskarki Green Star 3000 była spontaniczna, ale dziś wiem że była to naprawę dobra decyzja. Efekty picia soków przyrządzonych samemu, widać już po pierwszym tygodniu. Pozbyłam się migren i problemów z cerą, miałam skłonności do wyprysków. Z wielką wdzięcznością polecam soki z Green Star !"

 Kasia i Marek S. Kraków czerwiec 2012Zobacz wszystkie opinie naszych klientów  >>


Wyciskarka do soków Green Star

 • idealna do stosowania w Terapiach Sokami min. Terapia Gersona, Jensena, Walkera czy Cabot.
 • zdobywca największej ilości nagród i certyfikatów.
 • wyciskarki do soków Green Star w etapie wyciskania soku nie mają styczności z metalem , co jest niezwykle istotne w przypadku zielonych części roślin!
 • wyciskarki do owoców Green Star umożliwiają regulację konsystencji pulpy – możemy wycisnąć sok do ostatniej kropli, ale również możemy przyrządzić dżem z wyciskanych owoców.
 • przyrządzimy zdrowe pokarmy z orzechów, migdałów, pestek
 • wyciśniemy sok ze wszystkich roślin min: liści, łodyg, bulw, kiełków, traw zbóż oraz ziół, warzyw, owoców itd. nie zakłócając ich naturalnej bio – informacji
 • wolnoobrotowa technologia Twin Gear (110/obr/min) – pozwoli pozyskać jeszcze więcej witamin i minerałów
 • aktywne enzymy odpowiedzialne za przemiany biochemiczne są czynne do 48h (nie natlenione soki)
 • zjonizowane soki utrzymują równowagę kwasowo - zasadową, które doskonale oczyszczają z toksyn i produktów przemiany materii jak chlorki i mocznik
 • praca wyciskarki do owoców i warzyw Green Star jej jest niezwykle cicha
 • wyciskanie soków odbywa się bez potrzeby obierania warzyw, owoców ze skórek
 • mycie to przyjemność ( w kilka minut tylko trzy części do opłukania + sitko)
 • wytrzymała - na wszystkie wyciskarki do soków Green Star dajemy aż 5 lat gwarancji!
 • niezawodna – dożywotnia gwarancja na silnik!
 • do zakupionego sprzętu dajemy polską instrukcję oraz listę przepisów na pyszne soki.
 • posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjnyWybierz wyciskarkę


dla siebie i rodziny
Kliknij na wybraną wyciskarkę i dowiedz się, czym różnią się te zestawy.


        Wyciskarka do soków Green Star 1000            Wyciskarka do soków Green Star 2000            Wyciskarka do soków Green Star 3000

Wyciskarka do soków Green Star 1000
 
       Wyciskarka do soków 
Green Star 2000
      Wyciskarka do soków
 Green Star 3000

                                                


5 lat gwarancji na części przy zakupie Green Star
Dla naszych klientów zapewniamy

5 lat gwarancji na części Green Star,


natomiast na silnik otrzymają  

Państwo dożywotnią gwarancję !!
Jeżeli masz pytania, na które nie znalazłeś tu odpowiedzi zapraszamy do kontaktu:

VitaJuice

Vitajuice.pl

Chcesz zobaczyć jak działają nasze wyciskarki do soków i spróbować pysznego, świeżo wyciśniętego soku zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.

Al. Nowoursynowska 52E (koło ulicy Relaksowej),  02-797 Warszawa

tel. 22 224 67 39, 22 499 43 10, 790 033 100, 503 303 410

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Artykuły, które warto przeczytać:

1. Wszystkie produktu z oferty Vitajuice.pl
2. Wyciskarki Green Star 1000,2000,3000
3. Nowość!  Wyciskarka Green Star Elite
4. Zobacz film: Wyciskarka Green Star
5. Zobacz film: Wyciskarka Green Star Elite Jumbo

 

Właścicielem serwisu

Vitajuice - wyłączny importer wyciskarki do soków GREEN STAR

jest firma

SPACE S.C. - właściciel serwisu Vitajuice.pl